Ekibimiz

Konusunda uzman kurucu ekibimiz ve destek veren geniş kadromuz ile size özel çözümler üretiyoruz.

M. Fatih YÜCE

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. 2009-2015 yılları arasında Turquality Programı Direktörlüğünü yürütmüştür. Turquality Programı ve İhracata Yönelik Devlet Destekleri mevzuat çalışmalarında aktif olarak yer almıştır. Ayrıca, Koç, Sabancı ve Bilkent Üniversitelerinde yürütülen Yönetici Geliştirme Programının direktörlüğünü yapmıştır. Turquality Programında yer alan firmaların 117’sinin denetim ve değerlendirme sürecini bizzat yönetmiştir. Kurumsal Yönetim, Uluslarası Markalaşma, Stratejik Planlama, Marka Stratejisi ve Kurumsal Performans Yönetimi alanlarında 15 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır.

Nuri USTA

Lisansını Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünde, Yüksek Lisansını London Business School (LBS) Finans alanında tamamlamıştır. Finansal Yönetim, Maliyet ve Karlılık Analizi, Halka Arz, Fon Yönetimi, E-ticaret, Satış ve Dağıtım Kanalı Oluşturma, Mobil Uygulama Geliştirme alanlarında 15 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır.

Ömer YILDIZ

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. Yurtdışı Hedef Pazar Oluşturma, Ülke Bazlı Satış ve Dağıtım Kanalı Oluşturma, Pazar Analizi, Bilgi Sistemleri Analizi, Medya Planı Oluşturma, Faaliyet Etki Analizi ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları alanlarında 18 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır.

Kaya YALÇIN

Boğaziçi üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. 2007-2018 yılları arasında Türkiye İş Bankası Müfettişliği yapmıştır. Finansal Yönetim, Maliyet Analizi, İç Denetim Süreçleri, Fiyatlandırma ve Karlılık Analizi, İş Süreçleri ve Analitiği alanlarında 15 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır.